www.tomak.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Томаківський район >> Новини
Публічний звіт райдержадміністрації за 2016 рік
Версія для друку Написати листа

Публічний звіт райдержадміністрації за 2016 рік

Відповідно до статті 45 Закону України “Про державну службу”, керуючись Наказом Національного агентства України з питань державної служби №277 від 20 грудня 2016 року “Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади” та з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності органу виконавчої влади 22 лютого в райдержадміністрації проведено публічний звіт про підсумки діяльності Томаківської районної державної адміністрації у 2016 році.
В заході взяли участь представники громадської ради, громадських об’єднань, професійних спілок, некомерційних організацій, районної газети «Наш край», керівники установ та організацій району.
Виступаючи перед присутніми, виконуючий обов’язки голови Томаківської районної державної адміністрації Хведчук Валерій Олександрович детально проаналізував стан щодо виконання основних показників програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2016 рік, доповів про напрацювання, які вдалось досягти у минулому році у всіх сферах життєдіяльності району, окреслив головні завдання на поточний рік.
Окремі розділи доповіді очільника району були присвячені соціальному захисту населення. Йшлося й про здобутки у галузі освіти, культури та спорту.
Особлива увага була зосереджена на пріоритетних напрямках управлінської діяльності райдержадміністрації в частині вирішення найактуальніших питань життєзабезпечення населення району.
Після звіту учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися з виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації В.О.Хведчуком у формі відкритого діалогу.
На всі хвилюючі запитання присутні отримали вичерпні відповіді.

Начальник відділу організаційної
роботи та управління персоналом
апарату райдержадміністрації О.Деревянко


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор