www.tomak.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Томаківський район >> Новини
ДніпроОДА забезпечила водою більше чотирьох тисяч селян, – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Широківському районі збудували водогін. Мережі підвели до Чапаєвки, Надії, Григорівки, Оленівки, Запоріжжя та Дачного. Більше чотирьох тисяч селян нині з водою. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


Про воду у власних будинках селяни Широківського району мріяли давно. З два десятки років люди користувалися привозною водою. За вирішення ситуації взялась команда Валентина Резніченка.

«На початку року ми звернулися до губернатора Валентина Резніченка, розповіли про нашу ситуацію. Той одразу відгукнувся. Роботи з будівництва водогону розпочались вже навесні, а нині – все готово», – розповів голова Благодатнівської сільської ради Вячеслав Пузін.

Новий водогін довжиною майже у 22 кілометри підвели до Чапаєвки, Надії, Григорівки, Оленівки, Запоріжжя та Дачного. У цих селах мешкають більше чотирьох тисяч людей. Серед них і Михайло Буйвол. Чоловік мріє, що нарешті розширить власне господарство.

«Затхлою водою з колодязю ні город полити, ні скотину напоїти. Користувався привозною, а це не дешево. Сподіваюсь, що тепер буде кращий врожай і справи підуть у гору», – поділився чоловік.

Водогін у Широківському районі – один з 21, які цьогоріч реконструює Дніпропетровська ОДА.

«У 2016-му будуємо та реконструюємо 21 водовід. Це 380 кілометрів водопровідних мереж. Стабільним водопостачанням забезпечуємо понад 180 тисяч селян. З них 55 тисяч води взагалі ніколи не мали», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

2015-го в області побудували і реконструювали 20 водоводів. Вони забезпечили водою 20 тисяч сільських жителів, які її ніколи не мали. Ще 300 тисяч мешканців Дніпропетровщини почали отримувати воду без перебоїв.


У Мешканців Широківського району свято.


Тут збудували омріяний водогін.


Воду отримали мешканці шести сіл.


Про воду селяни мріяли кілька десятків років.





Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор



File Attachment Icon
ATTVNDJI.jpg