www.tomak.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Томаківський район >> Новини
Значення та роль оцінювання результатів службової діяльності державних службовців
Версія для друку Написати листа
Значення та роль оцінювання результатів службової

діяльності державних службовців

Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців в Україні має суттєвий потенціал для впливу на управління людськими ресурсами загалом, його характер, ефективність та прозорість, а також умови праці, справедливість у ставленні до державних службовців шляхом використання однакових підходів та критеріїв.
Суспільство зацікавлене в наданні якісних державних послуг, очікує професійної результативної діяльності державних службовців не залежно від політичних впливів чи міркувань.
Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців має бути важливим інструментом забезпечення об’єктивного контролю за результатами діяльності органів влади, що висуває вимоги щодо забезпечення чіткого зв’язку між планування діяльності уряду, органів влади та державних службовців. Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців:
· відіграє важливу роль в системі управління людськими ресурсами на державній службі;
· є ключовим інструментом для керівників, який дозволяє інформувати та узгоджувати цілі й завдання організації із зусиллями державних службовців, а також є інструментом перегляду та зміни напряму зусиль посадових осіб;
· зазвичай пов’язане з системою заохочення (мотивування), може визначати рішення щодо просування по службі та премії;
· слугує інструментом діагностування, визначення потреб державних службовців у навчанні та розвитку.
Для державних службовців процес оцінювання результатів їх службової діяльності є важливим, оскільки є:
· механізмом для підтримки особистого розвитку, вдосконалення діяльності;
· відкриває можливості відвертого діалогу між державним службовцем та безпосереднім керівником щодо якості діяльності, стимулювання та підтримки.
Практичний характер процедури, вказує на основний критерій, який повинен враховуватися під час оцінки, а саме – результативність службової діяльності. Важливо враховувати, що механізм оцінювання є передусім інструментом, що має використовувати для пошуку шляхів вдосконалення діяльності, а не посилювати функції контролю та покарання.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор